Kalkulačka oddlužení 2021

Splňujete podmínky oddlužení!
Nesplňujete podmínky oddlužení
Vaše údaje byly odeslány!
Gratulujeme! Splňujete podmínky oddlužení a od bezstarostného života Vás dělí už pouze nezávazný telefonát s naším konzultantem.
I to ale umíme vyřešit. Zanechte své kontaktní údaje a my se Vám ozveme s dalšími kroky ohledně Vašeho oddlužení.
Brzy se vám ozveme a probereme s Vámi další kroky ohledně vašeho oddlužení.
1. Příjem
1. Příjem
2. Manželka
2. Manželka
3. Počet dětí
4. Výsledek
Jaká je celková výše vašich příjmů?
Máte manželku/manžela?
Kolik máte dětí?
Pokračovat Pokračovat Pokračovat

Kalkulačka oddlužení Vám pomůže zjistit, zda jste schopni splatit alespoň 30 % z Vašich dluhů v následujících 5 letech a splníte tak tuto podmínku oddlužení. Kalkulačka oddlužení požaduje pouze nejzákladnější údaje, kterými jsou čistý příjem, osobní stav, počet dětí a přibližná výše dluhu. Úspěšně vyplněná kalkulačka oddlužení je prvním krokem k vyřešení Vašich problémů.

Tato kalkulačka oddlužení je však pouze orientační, pro úplnou finančně-ekonomickou analýzu Vaší situace a zjištění výše splátek v oddlužení a proveďte kompletní analýzu oddlužení, která je, stejně jako kalkulačka oddlužení, zcela zdarma.

Kalkulačka insolvence 2021

Velice často dostáváme otázku, zdali kalkulačka insolvence 2021 funguje stejně nebo odlišně od kalkulačky oddlužení.

Insolvenční kalkulačka a kalkulačka oddlužení případně kalkulačka osobního bankrotu jsou naprosto stejné kalkulačky. Pouze názvy se velice často zaměnují, ale všechny tři výrazy insolvence/oddlužení/osobní bankrot znamenají jedno a totéž.

Proto i kalkulačka insolvence 2021, kalkulačka oddlužení 2021 a kalkulačka osobního bankrotu 2021 je jedno a to samé. Všechny tyto kalkulačky najedete na našich stránkách aktuální od novely zákona ze dne 1. 6. 2021, kdy přestala platit podmínka splacení alespoň 30 % veškerých dluhů.

V rámci naší insolvenční kalkulačky 2021 můžete vypočítat, že minimum, které musíte být schopni splácet je alespoň 2.178 Kč měsíčně. Když tohoto jste schopni, pomůžeme Vám.