Oddlužení do 24 hod.

9. 9. 2021

Zaťukal Vám exekutor na dveře s tím, že je na Vás vedena exekuce? Nebo Vám zablokovali účet, a tak jste se dozvěděli o exekuci, která je na Vás vedena? Pojďme si říci, jak se v tu chvíli zachovat.

Všechny tři situace vedou většinou k dalšímu zadlužování dlužníka, jelikož dlužník není schopen splácet případně další své závazky nebo samotný chod domácnosti.

Jak se v tu chvíli zachovat?

Pokud se jedná o dluh, který je splatitelný obratem (ne tak vysoký) a peníze máte například na účtu, byť jsou blokovány, vyčkejte do nabytí právní moci exekuce a nechte si prostředky srazit z účtu. Tím dojde k úhradě dluhu a ukončení exekuce (pokud máte tolik prostředků na účtu, které poslouží k úplnému doplacení dlužné částky). V případě, že tyto prostředky na účtu nemáte a dluh je vysoký, pokuste se domluvit splátkový kalendář s exekutorem, který pro Vás bude únosný.

Efektivním řešení situace exekuce je oddlužení. Pokud víte, že máte více závazků a nebudete je schopni vlivem exekuce uhradit, či je tlak exekutorů takový, že nejste schopni dát obratem vyšší částku pro nastavení splátkového kalendáře, je vhodné řešit situaci oddlužením. Jedná se o jediný legální způsob zastavení výkonu exekuce, a to obratem. Tím, že požádáte soud o povolení oddlužení a budete tím usilovat o nastavení splátkového kalendáře v oddlužení na omezenou dobu max. 5-ti let. Soud Vás tak ochrání před exekutorem a následně i navyšováním a úročením dluhu.

Pokud chcete takovou ochranu, obraťte se na nás. Jsme schopni Vám nejen bezplatně poradit, ale pomoci i s přípravou podkladů k zahájení insolvenčního řízení do 24 hod. Abyste hned druhý den mohli klidně spát a výkon exekuce se zastavil.

Obraťte se na tel: 725 766 273 a poraďte se o své situaci. Vše případně do 24 hod. vyřešíme.

zpět na výpis článků

Mohlo by vás zajímat

Všechny články