Oddlužení – Osobní bankrot Liberec

Asociace pro řešení osobního bankrotu, z.s. zprostředkovává návrh na oddlužení (osobní bankrot) spojený s insolvenčním návrhem po celé České republice. Ani Liberec nyní není výjimkou.

  1. Máte dluhy a nezvládáte je splácet?
  2. Dostali jste se do problémů svou vlastní chybou nebo vlivem okolností?
  3. Nemůžete spát a děsí Vás, když Vám telefonuje neznáme číslo?

Pokud jste se našli v otázkách výše, nezoufejte, nejste jediní. Takto se cítí většina našich klientů a vždy jsme jim dokázali pomoci. Nejdůležitější součástí celého procesu je to, že jste zde, že právě nyní čtete tyto stránky. Nejtěžším krokem totiž je, uvědomit si celou situaci a konečně se rozhodnout s ní něco dělat. V případě, že jste se ocitli v takto závažné životní situaci, velmi pravděpodobně je Vaším jediným řešením právě oddlužení. Asociace pro řešení osobního bankrotu, z.s. zprostředkovává oddlužení nebo osobní bankrot po celé České republice, včetně Liberce a jeho okolí.

Co je to oddlužení?

Oddlužení, nebo lidově také osobní bankrot či insolvence je jediná legální cesta, jak se dostat z dluhů v případě, že už pro Vás není situace únosná. To znamená, že máte dluhy, které již nestačíte splácet a proto jste u některého nebo všech Vašich dluhů po splatnosti případně jsou už na Vás i vyhlášeny exekuce. Oddlužení je zákonná cesta, jak tuto situaci řešit, zastavit veškerá vymáhání, zastavit nárůsty úroků. V rámci oddlužení je sečtena celá Vaše dlužná částka, kterou se následně snažíte 3-5 let splácet, ale to pouze v takové výši, kterou Vám aktuální situace dovolí. Jiným slovy Vám stát nechá dostatečně množství finančních prostředků k normálnímu životu, pakliže jste schopni splácet alespoň 2178 Kč měsíčně.

Následně Vám po 3-5 letech soud zcela odpustí zbytek dluhů a Vy můžete začít opět normálně žít.

Kromě samotného řešení svízelné finanční situace má oddlužení neboli osobní bankrot v Liberce i ve zbytku Česká republiky blahodárný dopad na psychickou situaci dlužníka a jeho zdraví.

Jak oddlužení (osobní bankrot) probíhá?

Více inormací o oddlužení naleznete např. zde: https://www.penize.cz/kalkulacky/osobni-bankrot

 

Oddlužení – Osobní bankrot Liberec

Kontakt:
Zavolejte nám: +420 725 766 273
Napište nám: info@oddluzteme.cz

Oddlužení Liberec

Adresa sídla asociace:

Asociace pro řešení osobního bankrotu, z. s.
U plynárny 455/95
Michle, 101 00 Praha 10
IČ: 06083943